1. Home
  2. Blog
  3. Maty winylowe do pokoju dziecka - najciekawsze wzory

Maty winylowe do pokoju dziecka - najciekawsze wzory

Ubierz podłogi w dziecięcym pokoju! Maty dla dzieci w designerskie wzory nadadzą temu wnętrzu charakteru, a przy okazji będą wytrzymałą i łatwą w konserwacji dekoracją. Zobacz jakie motywy najczęściej wybierane są przez rodziców do pokoju dziecka.

Mata winylowa dla alergików - bezpieczna i nietoksyczna

Mata winylowa jest elementem dekoracyjnym, który ma wiele zalet, o czym możecie poczytać w naszym poprzednim wpisie "Maty winylowe - skuteczny sposób na ochronę podłogi", jednak w przypadku dzieci najważniejszą z nich jest to, że jest idealna do pokoju małego alergia. Winyl, z którego wykonane są maty nie uczula, ponieważ nie gromadzą się na nim roztocza i inne alergeny. Matę można bez problemów wyczyścić - przetrzeć mokrą szmatką lub mopem i nie martwić się, że zbierają się na niej niechciane drobnoustroje.

Maty edukacyjne dla dzieci

Co powiecie na matę, która nie tylko ładnie wygląda, ale również edukuje Twoje dziecko? Proponujemy maty z literkami, maty z układem słonecznym lub ze znakami drogowymi. Na pewno wielkim hitem będą również maty w dinozaury albo w zwierzątka.

Maty do pokoju dziecka

Postaw na klasykę - dywany winylowe imitujące drewno, płytki i beton

Są tutaj rodzice, którzy w pokojach dziecięcych wolą klasyczne rozwiązania aranżacyjne? Maty winylowe mogą imitować drewno, kafelki, marmur, a nawet podłogi betonowe, dzięki czemu można dobrać odpowiedni produkt do każdej powierzchni. Mata PCV ma właściwości izolujące, co oznacza, że miejsce, w którym zostanie położona będzie cieplejsze w porównaniu z tradycyjnymi podłogami.

A może maty w patchwork i wzorki?

Sypialnie dziecięce mogą być zabawnymi przestrzeniami do projektowania i dekorowania. Zatem co powiecie na nieco szaleństwa w pokoju dziecka? Niewątpliwie maty winylowe patchwork oraz maty we wzory idealnie się nadadzą do projektu pokoju, który ma przyciągać wzrok swoją oryginalnością i kolorową atmosferą.

Maty do pokoju dziecka

Bliżej natury - boho dywan winylowy!

Trend ostatnich lat może również zagościć w pokoju Waszych dzieci. Maty podłogowe w stylu boho stawiają na różnorodność, na masę kolorów i motywów. To mieszkanka wzorów etnicznych, orientalnych, marokańskich. To taki eklektyczny miszmasz. Boho nie lubi nudy, dlatego mata w tym stylu idealnie nada się do pokoju dziecka. Taki dywan stanie się na pewno centralnym punktem w pomieszczeniu i ożywi całe wnętrze. Dzięki niemu aktywujesz pozytywne wibracje w pokoju dziecka!

Stawiamy na jakość i wytrzymałość

Maty winylowe są doskonałą alternatywą dla klasycznych dywanów, które w pokoju dziecka bardzo szybko ulegają zabrudzeniom. Maty podłogowe oferowane w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości winylu, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i łatwością konserwacji. Dzięki temu, kupując matę do dziecięcego pokoju mamy pewność, że nasze dziecko będzie z niej korzystać przez wiele lat. Zobacz ofertę w naszym sklepie i stwórz dla swojego dziecka przyjazny i unikalny kącik zabaw.

Mapa Wpisu